Soutěže - výsledky

Od roku 2008 se děti z Arabesky zúčastnily celkem 42 soutěží, kde si vytančily celkem 112 zlatých, 33 stříbrných a 43 bronzových medailí.

2018

PLZEŇSKÝ STŘEVIČEK:

  • 4x zlatá
  • 4x stříbrná
  • 1x bronzová
  • Mimořádné ocenění: Karolínka Červenková,Klárka Janovská,Izabelka Urbanová za taneční projev, Valčík z Labutího jezera za choreografii a Štěpán Langpaul za partneřinu.
  • Ocenění za nejúspěšnější baletní školu.

SOUTĚŽ TANEČNÍ KORUNKA:

  • 3x zlatá
  • 3x stříbrná
  • 1x bronz

KVALIFIKAČNÍ SOUTĚŽ NA DWC SELB:

  • 8x zlatá
  • 2x stříbrná
  • 2x bronz

2017

OFFENBURG, DANCE WORLD CUP:

  • 1x zlatá
  • 3x stříbrná

PARDUBICKÁ ARABESKA:

  • 5x zlatá
  • 1x stříbrná

BALETNÍ MLÁDÍ:

  • 4x zlatá
  • 3x stříbrná
  • 1x bronz
  • Klára Burdová a Štěpán Langpaul dostali pozvání, aby svá soutěžní čísla předvedli na tanečním listopadovém Gala v divadle J. K. Tyla v Plzni.

KVALIFIKAČNÍ SOUTĚŽ NA DWC SELB:

  • 6x zlatá
  • 5x stříbrná
  • 2x bronz

2016

TANEČNÍ KORUNKA:

  • 5x zlatá
  • 1x stříbrná
  • 2x bronz

BALETNÍ MLÁDÍ:

  • 3x zlatá
  • 2x stříbrná
  • 3x bronz

JERSEY, DANCE WORLD CUP:

  • 2x čtvrté místo
  • 2x páté místo

BRNO + PLZEŇ:

  • 10x zlatá
  • 5x stříbrná
  • 2x bronz
  • V Plzni získala děvčata i mimořádná ocenění: Klára Burdová za baletní techniku, Klára Janovská za osobitý projev

PARDUBICKÁ ARABESKA:

  • 3x zlatá
  • 1x stříbrná
  • 1x bronz

KVALIFIKAČNÍ SOUTĚŽ NA DWC SELB:

  • 5x zlatá
  • 4x stříbrná

2015

BALETNÍ MLÁDÍ:

  • 4x zlatá
  • 1x stříbrná
  • 2x bronz

BUKUREŠŤ, DANCE WORLD CUP:

  • 1x bronz

BRNO:

  • 5x zlatá
  • 2x stříbrná
  • 1x bronz

KVALIFIKAČNÍ SOUTĚŽ NA DWC SELB:

  • 7x zlatá
  • 2x stříbrná
  • 2x bronz

2014

BALETNÍ MLÁDÍ:

  • 5x zlato
  • 1x stříbro

PORTUGALSKO, DANCE WORLD CUP:

  • 2. místo Rolling in the deep

NĚMECKO, SELB:

  • 1. místo Variace Coppelia - Dominika Poková = Kvalifikace do Portugalska
  • 2. místo Loupežnické tango
  • 3. místo Tango = Kvalifikace do Portugalska
  • 3. místo Duet Coppelia - Daniela Poková, Dominika Poková
  • 2. místo Námořník - Patrik Benák = Kvalifikace do Portugalska
  • 2. místo Rolling in the deep = Kvalifikace do Portugalska

PARDUBICKÁ ARABESKA:

  • 1. místo Laurencia - Terezie Rybanská
  • 3. místo Námořník - Patrik Benák
  • 1. místo Hallelujah - Benák, Rybanská, Burdová
  • 3. místo Variace z pas de trois - Lucie Šimková
  • 3. místo Rolling in the deep  

2013

NĚMECKO, SELB:

  • Duet z Dona Qiuchotta 1.místo,
  • kvalifikuje se do AnglieTanec s čertem 1.místo,
  • kvalifikuje se do AnglieWest side story 2.místo
  • Sonáta 2.místo
  • Medora 3.místo,kvalifikuje se do Anglie
  • Feeling good 3.místo
  • Na perském trhu 4.místo
  • Čajkovskij Bmoll 7.místo
  • Variace z Pas de trois 11.místo

PARDUBICKÁ ARABESKA:

  • Ve víru tance 1. místo + nejkrásnější arabeska Terezie Rybanská
  • Variace z Corsaire 2.místo Daniela Poková
  • West side story 2.místo Daniela Poková, Kateřina Roučková, Lucie Šimková
  • Stand by me 3.místo Kateřina Foltmanová, Dominika Poková

AŠSKÝ STŘEVÍČEK:

  • Ve víru tance 1.místo Terezie Rybanská
  • Variace z Coppelia 1.místo Dominika Poková
  • Ma perke 3.místo Tereza Bartáková, Karolína Chyšková, Nikol Krejčí, Lucie Ohnisková, Terezie Ohnisková, Terezie Rybánska, Michaela Urbanová, Evelína Zafarová

BALETNÍ MLÁDÍ:

  • 3. místo Madeleine - Patrik Benák, Lucie Šimková
  • 3. místo Mariachi - (skupinovka)
  • 2. místo Rolling in the deep 

2012

SOUTĚŽ V NĚMECKU:

  • Kitri 2.místo
  • Hit the road Jack 2.místo
  • Rozverná polka 3.místo
  • Něha 3.místo
  • La valse a mille 7.místo

PARDUBICKÁ ARABESKA:

  • Solo z Dona Quichotta 1.místo
  • Mozzart Sonata 2.místo
  • Pas de deux 4.místo cena poroty za osobitý projev
  • Variace Coppelia 4.místo
  • Rondo capriccion 5.místo
  • Variace Pas de trois 5.místo

AŠSKÝ STŘEVÍČEK:

  • Duet Don Ouichotte 1.místo
  • Variace Coppelia 2.místo
  • Variace Kitri 3.místo

BALETNÍ MLÁDÍ:

  • West side story 1. místo
  • Duet z Dona Ouichotta 1. místo
  • Sonata 2. místoNa perském trhu 2. místo
  • Peklo 2. místo
  • Kitri 3. místo
  • Vriace Pas de trois 5. místo
  • Variace z Labutího jezera 6. místo 

2011

SOUTĚŽ PRO SVĚTOVÝ TANEČNÍ ŠAMPIONÁT 2011 V SELBU:

  • Tanec myší 1.místo
  • Humoreska 1.místo
  • Tango 2.místo - na základě úspěchu byla Arabeska vybraná s tímto číslem, aby reprezentovala ČR na soutěži v Paříži.

PARDUBICKÁ ARABESKA:

  • Tango 1.místo a nejlepší skupinový výkon
  • Kitri 3.místo
  • Malá koketka 3.místo

BALETNÍ MLÁDÍ:

  • Kitri 1.místo
  • Coppelia 2.místo
  • Andante 2.místo
  • Něha 2.místo
  • Španělský tanec 3.místo
  • Hit the road Jack 4.místo
  • Rondo capriccio 4.místo
  • Buggati step 5.místo 

2010

PARDUBICKÁ ARABESKA:

  • Noc v bílém saténu 1.místo
  • Wonderfull- cena za umělecký dojem

AŠSKÝ STŘEVÍČEK:

  • Humoreska 1.místo
  • Raining in my heart 2.místo
  • Hernandos hideway- cena za výraznou choreografii a provedení diplom za nejmladší účastnici soutěže pro Nelly Cooper 

2009

HRADECKÁ ODETTA S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ:

  • Noc v bílém saténu 2.místo
  • Masky 3.místo

PŘEHLÍDKA SCÉNICKÉHO TANCE PRAHA:

  • Malé koketky - cena poroty za výrazný projev v tanci

AŠSKÝ STŘEVÍČEK:

  • Noc v bílém saténu 2.místo
  • Perly - cena za výraznou choreografii

BALETNÍ MLÁDÍ PRAHA S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ:

  • Noc v bílém saténu 2.místo
  • Wonderfull- ocenění za umělecký dojem
  • Nazdárek kašpárek- čestné uznání

2008

PŘEHLÍDKA SCÉNICKÉHO TANCE PRAHA:

  • Cats memory- cena poroty za vynikající solový výkon
  • Perly - cena poroty za nápaditost

AŠSKÝ STŘEVÍČEK:

  • Perly- cena poroty za výraznou choreografii

BALETNÍ MLÁDÍ PRAHA:

  • Čarodějky 2. místo
  • Kuřátka 2.místo
  • Kdo s koho 3.místo čestné uznání v tanci kapky